UAB „Dialogus“ įkurta 2009 metais yra novatoriška, ambicinga, aktyvi ir nuolat siekianti tobulėti įmonė Lietuvos aviacijos paslaugų rinkoje.

Mūsų klientai – tai Lietuvos ir užsienio valstybių įmonės bei privatūs asmenys, veikiantys aviacijos paslaugų rinkoje, kuriems svarbu pasirinkti naudingiausią ir ekonomiškai efektyviausią iškeltų uždavinių įgyvendinimo būdą.

UAB „Dialogus“ konsultantai pasirengę įgyvendinti Jūsų vizijas pradedant ar plėtojant nuosavą verslą, ginant savo teises ir kitaip atstovaujant Jūsų interesams. Mūsų ekspertų profesionalumas, patirtis, aukšta darbo kokybė ir greitas aptarnavimas paspartina Jums tinkamų sprendimų priėmimą. Tokiu būdu taupomas ne tik Jūsų laikas, bet ir lėšos.

Vizija

Būti pripažinta aktyviai veikiančia aviacijos paslaugų kompanija, geriausiai tenkinančia klientų poreikius ir lūkesčius.

Misija

Padėti veiksmingai valdyti aviacijos verslo procesus ir tinkamai ginti keleivių teises. Mums iššūkiai – tai naujos galimybės atkakliai dirbant pasiekti geriausių rezultatų.

Vertybės

Profesionalumas: esame savo srities profesionalai, nuolat tobulinantys kvalifikaciją.

Kūrybiškumas ir lankstumas: nuolat ieškome naujų – veiksmingiausių – sprendimų. Renkamės ne tiesiausią ir lengviausią, bet tinkamiausią ir racionaliausią kelią.

Veržlumas: drąsiai priimame iššūkius, skatiname pokyčius ir nuolat ieškome naujų, nestandartinių sprendimų. Siekiame mažų ir didelių pergalių – jomis džiaugiamės, jas vertiname, iš jų mokomės.

Komandos dvasia: kartu mes – stipresni!